Základní škola Liberec Barvířská

Škola v přírodě 1.A,2.A - 2010 (Mrákotová)

ŠKOLA V PŘÍRODĚ
Ve dnech 23.-28.5.2010 pobývala třída 1.A a 2.A na škole v přírodě v Lučanech nad Nisou. Ubytováni jsme byli v chatě AGATHA. O zábavu se starala paní vychovatelka Susková a Pelínková. Hned první den byla vyhlášena soutěž - „Putování za perníkovou chaloupkou.“ Deti plnily úkoly a soutěžily, sbíraly body a poslední den za odměnu získaly voňavý perníček. Nebyla to ale jediná soutěž- proběhlo také klání „O nejvtipnější noční úbor“ i „O nejlepší vtip“ . Ve středu děti vyrazily na výlet – navštívily pramen řeky Nisy a novou rozhlednu NISANKU. Ve čtvrtek děti besedovaly s policií. A v pátek si všichni zabalili a hurá domů. Ale za rok vyrazíme do přírody zase !

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.