Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Sběrová akce 24.3.2017 (Urban)

V pátek 24.3.2017 proběhl na naší škole sběr. Žáci a rodiče naplnili dva kontejnery starého papíru. Celkově bylo nasbíráno skoro 8 tun papíru. Děkujeme všem, kteří třeba i málem přispěli. Výnos sběru bude připsán na účet Spolku rodičů a použit ve prospěch žáků školy. Nejlepší třídou se stala opět 3.B s průměrem více než 68 kg na žáka. Vítězná třída dostává příspěvek na školní výlet. Nejlepší sběrači (nad 100 kg) byli Kalejová (1.A), Ducháček, Šírová (1.B), Hnízdo (1.C), Průšová (2.B), Ludvíková (3.A), Šimera, Růžička, Mokřížová, Říhová, Žižka (3.B), Sládek (4.A), Olyšar, Zikeš, Farský (4.B), Bobek, Muzikářová, Štrymplová, Polák (5.A), Kobera, Cvrček, Špinka (6.B), Ducháčková, Svrček, Stibor (7.A), Strejc (8.A) a Pacáková (9.A). Rekordmanem školy se stali Ducháčková (533 kg) ze 7.A, Ducháček (528 kg) z 1.B a Mokřížová (500 kg) z 3.B. Do konce školního roku by měl proběhnout ještě jeden sběr, pravděpodobně v polovině června.