Základní škola Liberec Barvířská

Projekt Společné hory (Mrákotová)

Mezinárodní polsko-český projekt: “Společné hory – společné vášně“

Ve čtvrtek 15.2.2018  vyrazila třída 4.B a 3.B do Polska na první setkání s dětmi ze základní školy Jana Matejki v Boleslawci. Zapojili jsme se do mezinárodního polsko-českého projektu "Společné hory - společné vášně". Tento projekt je zaměřený na bezpečnost pobytu v horách. V zimě si děti vyzkouší běžecké lyžování, v létě navštíví Krkonoše a seznámí se s ochranou zdejší přírody, podniknou výlet s horským průvodcem. Ze zimního setkání se všichni vrátili nadšení a už teď se těší na další

Projekt Společné hory (Mrákotová) Projekt Společné hory (Mrákotová) Projekt Společné hory (Mrákotová) Projekt Společné hory (Mrákotová)

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Úspěch v mezinárodním závodu v karate (Šulcová)

Od pátku 9.3. do neděle 11.3. se v Bratislavě konal mezinárodní závod karate GP Slovakia.

Úspěch na olympiádě v AJ (Marková)

V pátek 16.2.2018 naši školu reprezentovaly dvě dívky na okresním kole olympiády v anglickém jazyce.