Základní škola Liberec Barvířská

Projekt English Time (Plachá)

ENGLISH  TIME
Projekt byl po 8 týdnů zaměřen na výuku angličtiny pro žáky 1. a 2. tříd naší školy. Jeho hlavním cílem podpořit včleňování angličtiny do všech předmětů výuky. Tento způsob výuky vychází z nejnovějších trendů  Evropské unie vyučovat cizí jazyky při krátkých aktivitách  zaměřených na témata jednotlivých předmětů. Např. 10 minut z hodiny matematiky je věnováno výuce a procvičování čísel v angličtině zábavným a zajímavým způsobem.
V rámci projektu učitelé pracují i s interaktivní tabulí, audiovizuálními jazykovými aktivitami a s novou metodickou příručkou. Lekce s dětmi vedla rodilá mluvčí Lisa. Hodiny byly zábavné a efektivní. Naši učitelé prošli školením a mohou na její práci úspěšně navázat. Tak Good luck !

Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.