PŘESPOLNÍ BĚH (Jeništa)

Zúčastnili jsme se další sportovní akce, tentokrát přespolního běhu šesti členných družstev, který se konal ve čtvrtek 4. října na biatlonové střelnici v Ruprechticích. Do závodu se zapojilo vybraných sedmnáct žáků z naší školy, kteří svedli vyrovnaný boj s velkou konkurencí. Naše škola se neztratila. Družstvo chlapců (Barvířská A) ve věkové kategorii 6. a 7. tříd se umístilo na krásném  3. místě v celkovém pořadí.

Naše družstvo chlapů z 8. a 9. třídy nás také vzorně reprezentovalo. Ve velké konkurenci více než 70 závodníků se žáci Petr Lupoměský a Vojta Třešňák umístili na 1. respektive 4. místě.
Na celkové pořadí v kategorii však tyto krásné úspěchy v jedotlivcích přece jen nestačili.

Závodníkům gratulujeme a děkujeme za úšast a vzornou reprezentaci naší školy.
S pozdravem Mgr. Martin Jeništa

Akce se zúčastnili: