Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

POSTUP VE FLORBALE (Jeništa)

Žáci 8. a 9. třídy ve čtvrtek 8.11. odehráli základní skupinu ve florbale. V těžké konkurenci žáků z pěti základních škol (ZŠ Hrádek nad Nisou Lidická, ZŠ Sokolovská, ZŠ Doctrina, ZŠ Český dub) jsme postoupili do další fáze turnaje. Bez ztráty bodu jsme opanovali skupinu se skóre 22:4. V souboji o první místo ve jsme porazili v napínavém souboji ZŠ Český dub 3:1 a vybojovali jsme postup. Doufáme, že naše cesta se nezastaví ani v další fáze turnaji a vybojujeme si účast v okresním finále. Držte nám palce.
Turnaji se zúčastnili tito hráči:
8. třídy:
Patrik Szájko
Adam Kobera
Martin Vaňátko
Michal Profous

9. třída:
Martin Svrček
Daniel Krejsa
Jindřich Musil
Dominik Vácha
Vojta Třešňák
Jan Kašpar
Děkujeme žákům za vzornou reprezentaci školy.
Mgr. Martin Jeništa