Základní škola Liberec Barvířská

Poslední hodina plavání 2.B - 5.3.08

POSLEDNÍ HODINA PLAVÁNÍ A OSLAVA V MC DONALD´S
Poslední hodina plavání třídy 2.B proběhla ve středu 5.3.2008 pouze v dívčím obsazení. Chlapci zpytovali svědomí nad svým chováním. Celá hodina plavání proběhla ve formě her, řádění na toboganu a v proudu řeky. Za své výkony dostali všichni žáci diplomy, které budou mít vloženy do portfolií. Pak už přišla chvilka, na kterou se všichni těšili  20 týdnů. Oslava v Mc Donald´s ! A dívky si to uměly užít. A musím uznat, že se chovaly jako opravdové dámy. Byla to zdařilá oslava a dívky si ji skutečně zasloužily. Snad si ji užije ve 3. ročníku celá třída.

Vánoční výtvarná dílna 2017 (Švihlová)

I v tomto roce proběhla na naší škole Vánoční výtvarná dílna v sobotu 9. prosince 2017.

ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ČR V KARATE (Plačková)

Ve dnech 2.-3. prosince 2017 se konalo Mistrovství ČR karate WKF v Karlových Varech.