Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Poctivě vyrobené, poctivě zaplacené (Novotná)

V rámci Týdne s rodinu a dalšími aktivitami, proběhla ve čtvrtek 17.5., společná snídaně s dětmi, které navštěvují ranní družinu. O lákavé dobroty měly zájem i děti, které běžně ráno do družiny nechodí. Původně jsme chtěli společně snídat na školní zahradě, ale sluníčko si dalo krátkou pauzu a tak jsme zůstali v budově školy. Maminky nás opět podpořily a tak byl velký výběr. Domácí vajíčková pomazánka, upečené palačinky, domácí marmeláda, bábovky, muffiny, domácí chléb, máslo, ředkvičky, tvaroh, vajíčka, pažitka. Vše to, co maminky napekly, připravily, vypěstovaly! A tak nám ještě zůstalo i k svačině!
Říkáte si, jak tedy poctivě zaplacené? Úsměvem, labužnickým výrazem a hlavně slovy chvály.
Děkujeme, děkujeme, děkujeme.