Základní škola Liberec Barvířská

Okresní finále v basketbalu 28.2.2008

OKRESNÍ FINÁLE V BASKETBALU
Ve čtvrtek 28. února 2008 jsme sehráli okresní finále v košíkové na ZŠ Dobiášova.
V sestavě : Farky, Paťour, Vely, Dospik, Studna, Jenda a Chulit jsme nastoupili k 1. zápasu proti Gymnáziu Jeronýmova.
V tomto zápasu se nám nedařilo téměř nic! Pořádně jsme si nepřihráli, při střelbě jsme málokdy vsítili, a tak jsme prohráli
vysokým rozdílem 22:12. Jediné pozitivum, které tento zápas přineslo, bylo to, že se nečekaně střelecky probudil Paťour. V dalším zápase proti ZŠ Česká to bylo úplně naopak! Na co jsme sáhli, z toho jsme se radovali, zápas ke konci gradoval a i přes náš velký nápor jsme "pouze" vybojovali remízu 23:23. V tomto zápasu jsme se i několikrát prosadili ve střelbě za 3 body, které vsítili Farky a Paťour. Za zmínku stojí také 100% úspěšnost Paťoura v trestném střílení. Ve 3. zápase se
ZŠ Ještědskou jsme měli zápas pevně ve svých rukou! Začali se prosazovat i Dospik a Jenda, a vyhráli jsme rozdílem třídy 24:14. Po závěrečném protestu pana učitele Václava, při chybném spočítání našeho skóre, jsme nakonec obsadili skvělé 2. místo.
Patka Marek, 9.B

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.