Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Odpoledne na trampolínách (Novotná)

V rámci našeho ročního sportování se seznamujeme s řadou sportů, které mohou dětem přinášet radost a zábavu. Jednou z akcí, která z časových a organizačních důvodů proběhla až v závěru měsíce ledna,  byla návštěva Trampolínové haly, která se nachází v budově vlakového nádraží v Liberci. Všichni zúčastnění si to velmi užili a my děkujeme lektorce Aničce a panu M. Patrmanovi za pěkné odpoledne.
Jelikož se mohlo této akce zúčastnit zatím pouze dvacet účastníků, ostatní se mohou těšit na návštěvu Trampolínové haly v závěru měsíce února.