Základní škola Liberec Barvířská

Nohejbal

NOHEJBAL
V pátek 23. února 2007 se na ZŠ Oblačná uskutečnilo okresní finále v nohejbale. Naší školu reprezentovali žáci 9.B – Dan Tůma, Libor Uzel, Ondra Malinský a Michael Kalát. Všechny zúčastněné týmy se střetly mezi sebou na dva vítězné sety.
ZŠ Barvířská – Vrchlického 1 : 2 ( 8:10, 10 : 7, 8 : 10 ). Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro Vrchlického. Škoda několika nevynucených chyb včetně ztracených vlastních podání.
ZŠ Barvířská – Vesec 2 : 1 ( 10 : 6, 8 : 10, 10 : 7 ). Jednoznačné utkání se zbytečnou ztrátou druhého setu.
ZŠ Barvířská – Oblačná 0 : 2 ( 8 : 10, 8 : 10 ). Vyrovnaný zápas s vítězem turnaje rozhodlo několik jednoduchých zkažených míčů. ZŠ Lesní se nezúčastnila.

Pořadí:
1. Oblačná        6 bodů
2. Vrchlického   4 body
3. Barvířská       2 body
4. Vesec           0 bodů
5. Lesní             0 bodů

Exkurze do Drážďan (Húsková)

Ve středu 13.12. se 21 žáků vybraných ze 7.B a 9.A v doprovodu paní učitelky Húskové a Markové vypravilo vlakem do Drážďan.

Spolupráce se společností Jablotron (Pěničková)

Naší školu oslovila nedávno s nabídkou spolupráce společnost Jablotron Alarms a.s.