Základní škola Liberec Barvířská

Nocování ve škole 6.11.2009

2.B - NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE
V pátek 6.11.2009 děti z 2.B prožily noc ve škole. Opožděná Halloweenská párty začala výrobou strašidelných toustů, které později přišly k chuti. Pokračovala průvodem masek po setmělé škole a diskotékou. Někteří odvážlivci si prošli stezku odvahy. Před spaním si všichni zahráli ještě několik her. Spánek stále na některé děti nechtěl přijít, ale pohádka na dobrou noc nakonec uspala všechny. Ráno se všichni rozešli ke svým maminkám.

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Martinský průvod (Blahová)

V pondělí  12. 11. pořádala ŠD ve spolupráci s MŠ již tradiční Martinský průvod.

Prezentace v Krajské vědecké knihovně (Šulcová)

V pondělí dne 22.10.2018 strávili žáci 2.stupně zajímavé dvě hodiny v sále KVK.