Základní škola Liberec Barvířská

Nocování ve škole 5.A

NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE
V PÁTEK 19.10.2007 PANÍ UČITELKA AKRMANOVÁ PŘIPRAVILA PRO 5.A NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE K PŘÍLEŽITOSTI HALLOWEENU. KAŽDÝ MĚL SVOU STRAŠIDELNOU MASKU, NECHYBĚLI HLAVNĚ VŘÍSKOTI, PŘÍŠERY A JEŽIBABY. VEČER JSME HRÁLI MNOHO HER - STOLNÍ TENIS, SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ MASKU A SPOUSTU DALŠÍCH. HRY BYLY OPRAVDU MOC HEZKÉ A NECHYBĚLA ANI DISKOTÉKA. TAKÉ JSME MĚLI POZDĚ VEČER STRAŠIDELNOU STEZKU ODVAHY, KTEROU NÁM PŘIPRAVILA PANÍ UČITELKA A NĚKOLIK ŽÁKŮ Z 9.B, KTEŘÍ SE UJALI STRAŠENÍ. MĚLI JSME PROCHÁZET PO ŠKOLE ZA SVĚTLA SVÍČEK A PŘI TOM PLNIT SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH ÚKOLŮ. VŠEM SE NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE MOC MOC MOC LÍBILO. NEJVÍCE ASI PONOCOVÁNÍ DO ČASNÝCH RANNÍCH HODIN. NOCOVÁNÍ BYLO PROSTĚ SUPER A URČITĚ BYCHOM SI TO CHTĚLI ZOPAKOVAT.

ČLÁNEK PŘIPRAVILA ANGELIKA BÜRGEROVÁ, ADÉLA ŠARŽÍKOVÁ A ANETA ŠÁTKOVÁ

Vánoční výtvarná dílna 2017 (Švihlová)

I v tomto roce proběhla na naší škole Vánoční výtvarná dílna v sobotu 9. prosince 2017.

ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ČR V KARATE (Plačková)

Ve dnech 2.-3. prosince 2017 se konalo Mistrovství ČR karate WKF v Karlových Varech.