Základní škola Liberec Barvířská

Nocování ve škole 5.A

NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE
V PÁTEK 19.10.2007 PANÍ UČITELKA AKRMANOVÁ PŘIPRAVILA PRO 5.A NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE K PŘÍLEŽITOSTI HALLOWEENU. KAŽDÝ MĚL SVOU STRAŠIDELNOU MASKU, NECHYBĚLI HLAVNĚ VŘÍSKOTI, PŘÍŠERY A JEŽIBABY. VEČER JSME HRÁLI MNOHO HER - STOLNÍ TENIS, SOUTĚŽ O NEJHEZČÍ MASKU A SPOUSTU DALŠÍCH. HRY BYLY OPRAVDU MOC HEZKÉ A NECHYBĚLA ANI DISKOTÉKA. TAKÉ JSME MĚLI POZDĚ VEČER STRAŠIDELNOU STEZKU ODVAHY, KTEROU NÁM PŘIPRAVILA PANÍ UČITELKA A NĚKOLIK ŽÁKŮ Z 9.B, KTEŘÍ SE UJALI STRAŠENÍ. MĚLI JSME PROCHÁZET PO ŠKOLE ZA SVĚTLA SVÍČEK A PŘI TOM PLNIT SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH ÚKOLŮ. VŠEM SE NOCOVÁNÍ VE ŠKOLE MOC MOC MOC LÍBILO. NEJVÍCE ASI PONOCOVÁNÍ DO ČASNÝCH RANNÍCH HODIN. NOCOVÁNÍ BYLO PROSTĚ SUPER A URČITĚ BYCHOM SI TO CHTĚLI ZOPAKOVAT.

ČLÁNEK PŘIPRAVILA ANGELIKA BÜRGEROVÁ, ADÉLA ŠARŽÍKOVÁ A ANETA ŠÁTKOVÁ

Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.