Základní škola Liberec Barvířská

Nejlepší sportovci 2010 (Urban)

NEJLEPŠÍ SPORTOVCI
V pondělí 28.5.2010 proběhlo na ZŠ Barvířská tradiční vyhlašování nejlepších sportovců školy. Jako hosté se na jejich ocenění podíleli asistent trenéra A mužstva Slovanu Liberec Petr Myslivec a hráči Jan Nezmar a Jiří Liška. V kategorii nejlepších žáků-sportovců byli vybráni na prvním místě Patrik Piršel z 8.A, dále Ondřej Bláha (8.A) a Karel Škoda (9.A). Jako nejlepší sportovec školy byl oceněn Jakub Jícha z 9.A. Zároveň proběhlo předání prospěchových stipendií žákům s výborným prospěchem i chováním. Podmínkou pro udělení tohoto stipendia, sponzorovaného ve spolupráci se Slovanem Liberec, je prospěch do průměru 1,50 zároveň s bezproblémovým chováním. V letošním roce tyto stipendia získali čtyři žáci – Patrik Piršel, Jan Konečný, Ondřej Bláha z 8.A a Václav Hák z 9.A. Vyhlašování doprovodili za potlesku publika svými vystoupeními Jaroslav Vlček (sestava karate) a Bára Fencková (taneční vystoupení).

Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.