Základní škola Liberec Barvířská

Návštěva u hasičů

NÁVŠTĚVA U HASIČU
Ve středu 9.5.2007 se všech 22 žáků třídy 1.B zúčastnilo Dne otevřených dveří u požární jednotky dobrovolných hasičů v Růžodole.
Ani se nestačili rozkoukat a už ručními stříkačkami „hasili“ plechovky, projeli ulice v požárních autech, seznámili se s vybavením požární zbrojnice a vyzkoušeli pobyt v záchranářském člunu hasičů. Rychlostí nehašeného požáru slupli hasičské občerstvení a vraceli se zpět plni dojmů a moudrých rad co dělat „ kdyby…….“

Setkání Erasmus+ v Německu (Marková)

V rámci projektu mezinárodního partnerství škol Erasmus+ naše škola již druhým rokem spolupracuje se školami z Islandu, Německa, Turecka a Norska.

Evropský den jazyků 2. stupeň (Marková)

Evropský den jazyků si každoročně připomínáme 26.září a v naší škole vždy pro žáky organizujeme projektový den.