Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

NÁVŠTĚVA U HASIČŮ (Plačková)

Dne 11.5. a 17.5. 2016 žáci 1.stupně navštívili liberecké hasiče.
Děti byly nadšené! Povozily se v pásovém vozítku, vyzkoušely si stříkání z hadice, prohlédli si velín (call centrum), vyzkoušely si zavolat na tísňovou linku 112 a také si velmi pečlivě prohlédly garáže s veškerou technikou. Dokonce si mohly vyzkoušet i termokameru a posedět v hasičském autě. Omlouváme se všem čekajícím rodičům za opožděný návrat, ale nějak jsme se nemohli "utrhnout". :-) A ještě... Protože velín jsme procházeli za plného provozu, bylo nutné, aby děti byly jako myšky. Musím je pochválit. Vždy pozdravily a opravdu se chovaly vzorně + potichu. :-)