Základní škola Liberec Barvířská

Návštěva partnerské školy

NÁVŠTĚVA  PARTNERSKÉ ŠKOLY
Ve dnech 14. – 17.5.2007 navštívila naši školu skupina žáků a učitelů z partnerské školy Kapellen – Volkschule z Augsburgu. Byl pro ně připraven bohatý program včetně vzájemných dvojutkání mezi žáky, ale u učiteli, ve fotbalu a florbalu. Žáci obou škol také společně navštívili i libereckou radnici, Zoo a bazén. Shlédli rovněž Liberec a jeho okolí z vrcholu Ještědu a na závěr pobytu se všichni sešli u společného grilování, zpívání a táboráku.
Věříme, že jejich pobyt přispěl k vzájemnému poznávání v rámci otevřené Evropy a doufáme, že jim jejich milou návštěvu budeme moci na podzim oplatit.

Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.