Základní škola Liberec Barvířská

Návštěva KVK

NÁVŠTĚVA KRAJSKÉ VĚDECKÉ KNIHOVNY
V pátek 23.3.2007 žáci 1.B  poprvé navštívili Krajskou vědeckou knihovnu. Prohlédli si budovu a ocenili nádherný výhled na Ještědský hřeben z nejvyššího patra budovy. Naopak v přízemí děti z vystavovaných ilustrací vybíraly nejkrásnější obrázky navržené na ocenění Zlatá stuha.
V dětském oddělení  je pracovnice knihovny zábavnou formou poučila o půjčovním řádu knihovny a rozdala přihlášky do knihovny, které jsou pro prvňáky ještě letos zdarma.
Za 14 dní se žáci do knihovny vrátí na Velikonoční program.

Setkání Erasmus+ v Německu (Marková)

V rámci projektu mezinárodního partnerství škol Erasmus+ naše škola již druhým rokem spolupracuje se školami z Islandu, Německa, Turecka a Norska.

Evropský den jazyků 2. stupeň (Marková)

Evropský den jazyků si každoročně připomínáme 26.září a v naší škole vždy pro žáky organizujeme projektový den.