Základní škola Liberec Barvířská

Návštěva IQ parku

LIDSKÉ SMYSLY
Dne 18.3.2009 měli žáci 3.B zajištěn v IQ parku výukový program „ Lidské smysly.“
Děti si prakticky vyzkoušely všechny své smysly a uvědomily si, jaký plnohodnotný život vedou, když všechny smysly mají v pořádku. Po krátké svačince nastaly chvíle radosti . Děti řádily v prostorech IQ parku a nebylo nic, co by před nimi obstálo: vodní park, mýdlové bubliny, zrcadlové bludiště, soustava kladek, hasičská tyč…

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Úspěch v mezinárodním závodu v karate (Šulcová)

Od pátku 9.3. do neděle 11.3. se v Bratislavě konal mezinárodní závod karate GP Slovakia.

Úspěch na olympiádě v AJ (Marková)

V pátek 16.2.2018 naši školu reprezentovaly dvě dívky na okresním kole olympiády v anglickém jazyce.