Miniházená 2.12.2016 (Polednová)

V pátek druhého prosince proběhl další turnaj v miniházené pro druhé až čtvrté třídy.
Žáci druhých tříd: Petr Lajtkep, Eliška Průšová, Jakub Hudec, Martin Jiránek, Adélka Šimůnková a Ondra Kozuk vyhráli ve všech pěti zápasech a tím získali celkové první místo v turnaji.
Žáci třetích a čtvrtých tříd: Filip Šťastný, Jiří Sládek, Roman Lázok, Adam Olyšar, Jan Olyšar, Samuel Martinček, Danča Pekárová a Vilém Vohnický po náročných zápasech skončili na druhém místě.
Všem žákům děkujeme za krásné výsledky a přejeme hodně úspěchů v dalším turnaji.