Základní škola Liberec Barvířská

Miniházená 20.5.2010

MINIHÁZENÁ
Ve čtvrtek 20.5.2010 jsme se naposledy vydali autobusem č. 12 směr ZŠ Dobiášova, kde nás čekal závěrečný turnaj v miniházené. Ani tentokrát nechyběli: Belák, Elznic, Sonntagová, Mikeš,  Firman, Hadjsalah - mladší a Plechatý,  Mečíř,  Daněk,  Hefferová,  Kubla,  Šůma, Barac a Vlček – starší. Turnaje se zúčastnilo 9 škol. ZŠ Dobiášova, Broumovská, Doctrina, Česká, Chrastava, Kunratická, Oblačná, 5.květen a samozřejmě Barvířská. V naší skupině jsme měli družstva ZŠ Kunratické a ZŠ České. Mladší žáci je oba porazili a probojovali se tak do finále, kde se děti ze 3.třídy utkaly s nejsilnějšími soupeři Broumovskou a Dobiášovou. Ani jednoho bohužel nedokázali překonat. I tak jsme se umístili na výborném 3.místě. Starší děti se do finále neprobojovali a tak po souboji se ZŠ Oblačnou skončili na 8.místě.
Příští rok na miniházené nashledanou.

Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.