Základní škola Liberec Barvířská

Mezinárodní fotbalový turnaj v Hejnicích

MEZINÁRODNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ V HEJNICÍCH
V pondělí 28.5.2007 se starší i mladší žáci naší školy zúčastnili mezinárodního fotbalového turnaje v Hejnicích. Zúčastněni  byli dva zástupci „země galského kohouta“ a to města St. Valery a Allouville, Polsko reprezentoval Gryfow a konečně Čechy byly zastoupeny naší školou a kluby Rapidem  a Ruprechticemi. Turnaj se týkal dvou věkových kategorií – mladších i starších žáků ( v každé kategorii naši školu reprezentovaly dva týmy A a B).
Do semifinálových bojů postoupilo A-čko i B-čko v mladší a pouze A-čko ve starší kategorii. Na obranu borců ze staršího „B“ týmu nutno dodat, že  ve skupině se utkali s oběma finalisty – takže Matěška, Vóďa, Pácaltík, Sedloud, Appik, Šíša, Karel a Studna se nemají rozhodně za co stydět !!!  Příjemným překvapením bylo bronzové umístění borců z 6.A, kteří se utkali s minimálně o rok staršími borci – za toto umístění Vám patří dík a uznání!!! Starší žáci prohráli v souboji o finále, takže se střetli s Hejnicemi o třetí místo – toto utkání s mírnými komplikacemi zvládli a tak další bronz pro Barvírnu…
Nejlépe si v turnaji vedlo mladší A-čko – borci jako Kópa, Čápik, Koťas, Divišáci, Frýbič, Šulcik, Klapinda a Méča to dotáhli ke stříbru – vefinále podlehli velmi fotbalovým francouzům. Takže všem děkujeme a Šíšovi přejeme brzké vyléčení zraněného kotníku!!!

Vánoční výtvarná dílna 2017 (Švihlová)

I v tomto roce proběhla na naší škole Vánoční výtvarná dílna v sobotu 9. prosince 2017.

ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ČR V KARATE (Plačková)

Ve dnech 2.-3. prosince 2017 se konalo Mistrovství ČR karate WKF v Karlových Varech.