Loupežnická pěšina v Mníšku u Liberce (Novotná)

Celý týden byl ve školní družině nabitý programem. V rámci Týdne s rodinou jsme zvaly na pěší výlet, který pořádal KČT v Mníšku u Liberce. Akce je velmi navštěvovaná pro svou atmosféru a pěkně připravené trasy. Jen je škoda, že každý rok se najde jen málo rodičů s dětmi, kteří tuto akci navštíví. My jsme ale všichni byli spokojeni a tak vám můžeme poskytnout fotky z našeho výletu. Celkem jsme ušli 12 km. Nejmladším členem naší výpravy byla Tonička Šašková. Tým tvořila také její sestra Johanka s rodiči. Eliška Průšová šla s maminkou a dědečkem, její tatínek a bratr Ondra, jeli na kole. Kačka Vaníčková vzala na výlet svou babičku a kamarádku Angelínu. Sluníčko přálo nejen nám, ale všem, kteří si ve svém kalendáři označili datum 19. 5. 2018.