Základní škola Liberec Barvířská

Loupežnická pěšina 2008

LOUPEŽNICKÁ PĚŠINA
Sobotní ráno 17. května 2008 slibovalo slunečný den. Klub turistů z Mníšku u Liberce, pořádal již 36. ročník Loupežnické pěšiny. Po zkušenostech z loňského roku jsme se trochu obávali náročnosti naší 8 km dlouhé trasy, ale obavy byly naprosto zbytečné.
Výlet se nám vydařil a jak vidíte z naší společné fotky, byli jsme všichni moc spokojení. Nikam jsme hlavně nechvátali. Holčičky si mohly postavit cestou i domečky pro skřítky a kluci využili lesních skrýší ke hře na schovku.
V cíli, kdy – zdrávi došli - jsme si pochutnali na buřtech a na zeleném trávníku místního hřiště si vychutnali i studenou zmrzlinu.
Maminky, tatínkové a ostatní, vyšlápněte si s námi! Těšíme se na Vás na 37. ročníku Loupežnické pěšiny, opět v květnu 2009.
Spokojení turisté a turistky ze školní družiny s paní vychovatelkou a rodiči.

Vánoční výtvarná dílna 2017 (Švihlová)

I v tomto roce proběhla na naší škole Vánoční výtvarná dílna v sobotu 9. prosince 2017.

ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ČR V KARATE (Plačková)

Ve dnech 2.-3. prosince 2017 se konalo Mistrovství ČR karate WKF v Karlových Varech.