Základní škola Liberec Barvířská

Logická olympiáda-nominační kolo

LOGICKÁ OLYMPIÁDA
V měsíci září jsme dostali nabídku k účasti v soutěži Logická olympiáda pořádaná Mensou ČR. Tato soutěž byla poprvé určena i dětem 1. stupně ZŠ. Olympiáda nejen doplňovala spektrum dětských aktivit, ale nabízela úkoly na samostatné uvažování zdravý rozum, logiku, rychlý a správný úsudek.
6. října 2009 se konalo nominační kolo, do kterého se přihlásili i žáci naší školy. Z celkového počtu účastníků 6501 se nejlépe z naší školy umístil PETR LUFINKA ze 4.B., který postupuje do krajského kola. S ním postupuje i Monika Churavá z 2.B.  Umístění jednotlivých žáků si můžete zjistit na
www.logickaolympiada.cz/výsledky. Petrovi i Monice gratulujeme a přejeme jim hodně úspěchů v krajském kole, které se koná již 6.11.2009.

Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.