Základní škola Liberec Barvířská

Kinderiáda

KINDERIÁDA
V úterý 23.10.2007 se na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou konala KINDERIÁDA.
Za naši školu v této atletické soutěži zabojovali tito žáci: E.Sůvová, M.Mečíř-2.tř., M.Kubla-3.tř., L.Müllerová, M.Neuman 4.tř., K.Tylichtrová, L.Černohorský-5.tř.
Našimi největšími úspěchy bylo 8.místo v hodu plným míčem - získal ho M.Neuman, 10.místo v běhu na 60 m -  M.Mečíř a 11. místo v běhu na 60 m - L.Černohorský.
Vedle povinných disciplín si děti mohly vyzkoušet překážkovou dráhu, hod gumovou šipkou, skok o tyči a získat tak sladkou odměnu. Akce děti nadchla snad i proto, že si každý odnášel kromě sportovních zážitků také malý dárek.

Setkání Erasmus+ v Německu (Marková)

V rámci projektu mezinárodního partnerství škol Erasmus+ naše škola již druhým rokem spolupracuje se školami z Islandu, Německa, Turecka a Norska.

Evropský den jazyků 2. stupeň (Marková)

Evropský den jazyků si každoročně připomínáme 26.září a v naší škole vždy pro žáky organizujeme projektový den.