Základní škola Liberec Barvířská

Karneval ve školní družině

KARNEVAL VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ
Dne 21.2.2007 proběhl ve školní družině dětský karneval, kam se sjeli princezny, čarodějnice, piráti a loupežníci, vodníci a kdovíjaké příšery ze všech končin světa. O zábavu nebyla nouze, soutěžilo se v kohoutích zápasech, nošení ping-pongového míčku na lžíci, o nejhezčí masku a proběhlo také několik tanečních soutěží. O občerstvení se nám postaraly paní vychovatelky, které se předháněly v pečení buchet a koláčů. Zkrátka a dobře, bylo nám veselo a už se nemůžeme dočkat příštího roku.

Exkurze nejen za motýly (Húsková)

Ve čtvrtek 21.6. se žáci 7.A vypravili v doprovodu paní učitelky Húskové vlakem do Žitavy.

Oslavy řeky Nisy (Plačková)

Diskuse se zástupci vodních skautů Flotila, vedla k nápadu, že žáci ZŠ Barvířská k festivalu aktivně přispějí a uklidí kousek břehu nedaleko školy.