Základní škola Liberec Barvířská

Karneval ve školní družině

KARNEVAL VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ
Dne 21.2.2007 proběhl ve školní družině dětský karneval, kam se sjeli princezny, čarodějnice, piráti a loupežníci, vodníci a kdovíjaké příšery ze všech končin světa. O zábavu nebyla nouze, soutěžilo se v kohoutích zápasech, nošení ping-pongového míčku na lžíci, o nejhezčí masku a proběhlo také několik tanečních soutěží. O občerstvení se nám postaraly paní vychovatelky, které se předháněly v pečení buchet a koláčů. Zkrátka a dobře, bylo nám veselo a už se nemůžeme dočkat příštího roku.

Setkání Erasmus+ v Německu (Marková)

V rámci projektu mezinárodního partnerství škol Erasmus+ naše škola již druhým rokem spolupracuje se školami z Islandu, Německa, Turecka a Norska.

Evropský den jazyků 2. stupeň (Marková)

Evropský den jazyků si každoročně připomínáme 26.září a v naší škole vždy pro žáky organizujeme projektový den.