Karate v hodině TV dívek (Plačková)

V pátek 4.10. jsme si pozvali na "TV jinak" karatistu a studenta VŠ TUL PF Jaroslava Vlčka.
Bylo to osvěžujících 60 minut s krásným a mladým sportovcem. Dívky jsem nepoznávala. :-) Tolik projevené snahy splnit pokyny trenéra... :-)
Po úvodním zahřátí a protažení následovaly ukázky základních kopů a úderů.
Je neuvěřitelné, jaké rychlosti a dynamiky úderů se dá tréninkem dosáhnout. A jak vysoko je možné kopnout.
Myslím, že všechna děvčata byla spokojená.
(Až na Káju, která si kopy zkoušela i po ukončení hodiny karate tak nešťastně, že si ukopla palec. :-( )