Základní škola Liberec Barvířská

Kapřík Metlík (Šímová)

Ve čtvrtek 16.11.2017 naši školu navštívil mladý spisovatel a ilustrátor Jan Opatřil. Představil dětem jeho nejnovější knížku o kapříkovi a jeho kamarádech z vodního prostředí a kousek  sám přečetl.  Děti se mohly  rovněž na cokoli zeptat. Nejvíc žáky zajímalo, jak kniha vzniká a co musí člověk umět, aby se stal spisovatelem. Takže je možné, že i z naší školy vyjde za čas literát.

Kapřík Metlík (Šímová) Kapřík Metlík (Šímová) Kapřík Metlík (Šímová) Kapřík Metlík (Šímová)

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Vánoční výtvarná dílna 2017 (Švihlová)

I v tomto roce proběhla na naší škole Vánoční výtvarná dílna v sobotu 9. prosince 2017.

ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ČR V KARATE (Plačková)

Ve dnech 2.-3. prosince 2017 se konalo Mistrovství ČR karate WKF v Karlových Varech.