Základní škola Liberec Barvířská

Kapřík Metlík (Šímová)

Ve čtvrtek 16.11.2017 naši školu navštívil mladý spisovatel a ilustrátor Jan Opatřil. Představil dětem jeho nejnovější knížku o kapříkovi a jeho kamarádech z vodního prostředí a kousek  sám přečetl.  Děti se mohly  rovněž na cokoli zeptat. Nejvíc žáky zajímalo, jak kniha vzniká a co musí člověk umět, aby se stal spisovatelem. Takže je možné, že i z naší školy vyjde za čas literát.

Kapřík Metlík (Šímová) Kapřík Metlík (Šímová) Kapřík Metlík (Šímová) Kapřík Metlík (Šímová)

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Martinský průvod (Blahová)

V pondělí  12. 11. pořádala ŠD ve spolupráci s MŠ již tradiční Martinský průvod.

Prezentace v Krajské vědecké knihovně (Šulcová)

V pondělí dne 22.10.2018 strávili žáci 2.stupně zajímavé dvě hodiny v sále KVK.