Základní škola Liberec Barvířská

Jóga v hodině tělesné výchovy (Plačková)

V úterý 19.9.2017, v rámci seznamování s různými druhy sportů, proběhla i hodina jógy. Do školy přišla mladá (a přece zkušená) instruktorka jógy Jana Čížková.

Děvčata ze 6.A, 8.A, 9.A si vyzkoušela základní jógové pozice (pozice silové i rovnovážné), správné dýchání, protahování...

Některá děvčata byla velmi šikovná a cvičila soustředěně a bez zaváhání.
Jiným se tolik nedařilo a v některých chvílích se trochu trápila. Ale všichni došli k závěru, že je jóga opravdu náročná.

Jógu si ještě brzy vyzkouší i děvčata ze 7.A a 7.B.

Jóga v hodině tělesné výchovy (Plačková) Jóga v hodině tělesné výchovy (Plačková) Jóga v hodině tělesné výchovy (Plačková) Jóga v hodině tělesné výchovy (Plačková)

Vánoční výtvarná dílna 2017 (Švihlová)

I v tomto roce proběhla na naší škole Vánoční výtvarná dílna v sobotu 9. prosince 2017.

ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ČR V KARATE (Plačková)

Ve dnech 2.-3. prosince 2017 se konalo Mistrovství ČR karate WKF v Karlových Varech.