Základní škola Liberec Barvířská

Jak jsme uklízeli (Sakařová)

JAK JSME UKLÍZELI
Bylo krásné odpoledne 21.4.2010, paní vychovatelka Maruška pro nás připravila kvíz o přírodě, který jsme zvládli celkem dobře. A protože o přírodě jsme se toho tento týden naučili opravdu hodně, věděli jsme, že je potřeba ji i občas uklidit. Ten den byl k tomu jako stvořený. Sluníčko svítilo, vzduch voněl jarem a nám nic nebránilo dát se do práce. Dostali jsme igelitové rukavice a pytle a vyrazili jsme před školu, kde jsme za chvíli všechny tři pytle naplnili různým odpadem. Nejčastěji papírem, PET lahvemi, ale také různými tužkami a fixy…Doufáme, že ti, kteří ten nepořádek udělali si to příště rozmyslí a okolí naší školy zůstane uklizené.

Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.