Základní škola Liberec Barvířská

Hodina zpěvu (Plachá)

HODINA ZPĚVU
12.4.2010 se žáci 3. 4. a 5. tříd se zúčastnili výchovného koncertu „ Hodina zpěvu “ v podání J .Uhlíře. J. Uhlíř společně se Zdeňkem Svěrákem jsou ikonou v české tvorbě písniček pro děti. Naplněný sál dětí se brzy nechal strhnout známými melodiemi a bylo příjemným zjištěním, jak dobře děti znají slova písní a s jakou radostí zpívají. V programu bylo nejen „zkoušení“ melodií, ale vytleskávání rytmu, hledání vhodných slov do textu písní a dokonce i tancování. Dětem se pořad velice líbil .

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Augsburg (Húsková)

Návštěva partnerké školy 8.4. - 12.4.2019.

Děti čtou nevidomým dětem (Burdová)

Žáci 6. A a 6. C se v úterý 9. dubna 2019 vypravili do Krajské vědecké knihovny Liberec a zúčastnili se konkurzu.