Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Futsal Krupka (Vávra)

V pátek 8.2. sehrála družstva mladších i starších žáků divizní finále školské futsalové  ligy. Utkání se konala v Krupce u Teplic.
V obou kategoriích se do finále dostala ZŠ Edisonova Teplice, ZŠ Kamenická Děčín a naše škola.
Starší žáci postoupili do konferenčního finále Čechy a navázali tak na úspěchy v této kategorii z minulých let!
Mladší žáci skončili po boji na 2.místě a nepostoupili.
Starší žáci (8.-9.třída):
Porazili ZŠ z Děčína vysoko 10:0 a poté remizovali se ZŠ Teplice 2:2. Tyto výsledky nakonec stačily k postupu! V konferenčním finále se utkají 4 nejlepší týmy z Čech.
Sestava:
Musil (brankář), Kašpar, Šolc, Vácha, Třešňák, Stibor, Lupoměstský, Kytka, Štěrba, Kočka.
Mladší žáci (6.-7.třída):
Porazili ZŠ Teplice 5:4 a prohráli se ZŠ Děčín 0:2.
Bojovný výkon našich kluků je ale příslibem pro příští rok, kdy většina ještě může startovat v této kategorii.
Sestava:
Ronec (brankář), Olyšar jan, Olyšar Adam, Vacek O., Zítko, Pozler, Havlíček, Přibyl, Schovanec, Dušák, Mader.