Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Florbalový turnaj dívek (Plačková)

Ve čtvrtek 25.10.2018 proběhl na naší škole florbalový turnaj dívek 6. a 7.tříd - základní skupina.
Naše škola se střetla se ZŠ 5.května, ZŠ Český dub a ZŠ Chrastava.
Atmosféra byla skvělá. Naše družstvo podávalo výborné výkony! Dívky bojovaly až do vyčerpání. Statečně čelily soupeři.
Soupeře jsme drtili : 4:0, 3:2.
I když to podle výsledků nevypadá, naše družstvo mělo výraznou převahu a hrálo se na soupeřově polovině hřiště. Bohužel nám chyběla trocha štěstí a gólová koncovka.
Se ZŠ Chrastava pak byl výsledek 0:4 -  i přes obrovské nasazení celého týmu. Je nutné dodat, že hráčky ZŠ Chrastava byly velmi silným soupeřem. Neinkasovaly žádný gól po celou dobu turnaje! Naopak jich „nadělily“ ostatním účastníkům 22!!!
Poděkování patří opoře týmu - brankářce Lence Štrymplové (7.A).
Dále si poděkování  za reprezentaci zaslouží dívky 7.A : Jandová Linda, Marková Nikola, Muzikářová Anička, Vitíková Míša (která při špatném došlápnutí utrpěla bolestivé zranění pravého kotníku). A dívky 6.B: Burešová Barbora, Hloušková Karolína, Jirgesová Nikola, Šírová Petra, Voldřichová Jana . Plus zástupkyně 6.A:  Szakácsová Karolína.
Děkujeme také rozhodčím a chlapcům 9.A, kteří obsluhovali časomíru. I žákům 8.A a 8.B, kteří pomohli stavět mantinely.