Základní škola Liberec Barvířská

Florbalový turnaj 4.-5.tř. 5.2.2009

FLORBALOVÝ TURNAJ 4.-5.TŘÍD
Ve čtvrtek 5.2.2009 odehrálo družstvo 4. - 5. tříd floorballový turnaj na ZŠ Vesec. Zúčastnily se čtyři školy – ZŠ Vesec, ZŠ U Soudu, ZŠ Vrchlického a my ve složení: Ch. Benc (C), R. Ďuriš, A. Král, J. Bednář (G), M. Kadlec, J. Vlas (všichni 5.tř.) a J. Šůma a P. Resl (oba 4.tř.).
Po remíze 5:5 s vítězem turnaje (ZŠ Vrchlického) a po vysokých výhrách 12:1 a 14:0 nad ostatními soupeři jsme se umístili na 2. místě. První místo nám uniklo o jedinou vstřelenou branku. Přesto jsme z druhého místa postoupili dále.

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Svatomartinský průvod (Krňanská)

V pondělí 11.11.19 jsme se v odpoledních hodinách sešli před školou, abychom
si připomněli legendu o sv. Martinovi.

Beseda s Markétou Pechovou, pokořitelkou La Manche (Plačková)

7.11. 2019 měla ZŠ a MŠ Barvířská tu čest přivítat inspirující osobnost  Markétu Pechovou.