Základní škola Liberec Barvířská

ZŠ Hejnice
          ZŠ Ještědská
          ZŠ Vrchlického
Tento den jsme vyhráli všechny zápasy. Náš pan učitel Radim Václav nás tlačil k vítěztví. Prvni zápas jsme sehráli s ZŠ Hejnice a zvítězili jsme 4:0, druhý jsme opět zvítězili se silnou ZŠ Ještědská. Třetí zápas jsme porazili ZŠ Vrchlického 2:1. Celý den jsme hráli skvěle!

OKRESNÍ FINÁLE
Týmy: ZŠ Barvířská
          ZŠ Dobiášova
          ZŠ Ještědská
          ZŠ Lesní
Začínali jsme se ZŠ Dobiášova. Tento zápas jsme vyhrali 3:0. První branku dal Méča, druhou Najmi a třeti Šulcik. O tyto góly se postarali pouze osmáci. Druhý zápas jsme neštastě prohráli se ZŠ Ještědská 3:2. O tyto góly se postaral Zelí a Jery. V turnaji jsme skončili druzí. Neví se, jestli postoupíme – podle místa pořádání turnaje.
Složení:
Studnička,Michalík
Patka,Helm
Povr,Dobeš
Mečíř,Šulc,Pokorný
Neuman,Vodička,Janošík

Napsal: Mečíř Jan, 8.B

Vánoční výtvarná dílna 2017 (Švihlová)

I v tomto roce proběhla na naší škole Vánoční výtvarná dílna v sobotu 9. prosince 2017.

ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY ČR V KARATE (Plačková)

Ve dnech 2.-3. prosince 2017 se konalo Mistrovství ČR karate WKF v Karlových Varech.