Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Florbal dívky 6. a 7.třídy (Plačková)

V pátek 3.11.2017 proběhl na naší škole florbalový turnaj dívek 6. a  7.tříd - základní skupina.
Naše škola se střetla se ZŠ Lidická - Hrádek, ZŠ Český dub a ZŠ Ostašov.
Atmosféra byla fantastická. Naše družstvo bylo mohutně povzbuzováno a podávalo skvělé výkony! Soupeře doslova rozsekalo :  5:1, 7:1, 9:2. Poděkování patří zvláště opoře týmu (bezkonkurenčně nejlepší hráčce turnaje):  Simoně Horáčkové (7.B)!!!  A také brankářce Lence Štrymplové (6.A). Dále si poděkování  za reprezentaci zaslouží dívky 6.A : Jandová Linda, Muzikářová Anička,  Ondová  Dajána, Vitíková Míša. A dívky 7.B: Hnízdová Míša, Kovaříková Gábinka, Plecháčová Míša, Vlčková Radka.
Děkujeme také rozhodčím a chlapcům 8.A i 9.A, kteří pomohli stavět mantinely a následně obsluhovali časomíru.