Základní škola Liberec Barvířská

Exkurze k Hasičskému záchrannému sboru

EXKURZE K HASIČSKÉMU ZÁCHRANNÉMU SBORU
04.06.2008    Žáci 2.B se sice probudili do deštivého počasí, ale čekala je zajímavá exkurze k Hasičskému záchrannému sboru Libereckého kraje. Mohli si prohlédnout  požární techniku, vyzkoušet pravou požární přilbu,viděli pravý požární útok a rychlou jízdu po tyči k požárním vozům. Navštívili telefonní ústřednu, kam přicházejí hlášení o požárech a haváriích. Právě odtud se spouštějí  na zkoušku sirény, které slyšíme nad městem každou první středu v měsíci. Ty už děti slyšely, když spokojeně obědvaly ve školní jídelně.

Důležité odkazy

Třídy

Školní družina

Aktuality
Martinský průvod (Blahová)

V pondělí  12. 11. pořádala ŠD ve spolupráci s MŠ již tradiční Martinský průvod.

Prezentace v Krajské vědecké knihovně (Šulcová)

V pondělí dne 22.10.2018 strávili žáci 2.stupně zajímavé dvě hodiny v sále KVK.