Základní škola Liberec Barvířská

Deskové a karetní hry v ŠD

DESKOVÉ A KARETNÍ HRY
Máte sportovního ducha, ale sportovat se vám příliš nechce?  Naše sl. vychovatelka Míša Sakařová ráda sportuje, ale i si ráda hraje a hlavně deskové a karetní hry. Proto se naše družina ve čtvrtečním odpoledni proměnila přímo na oázu plnou her. V podvečerním tichu si zde lámaly hlavičky rodiče i jejich děti. Hlavolamy, karetní, ale i deskové hry známé i neznámé. Některým se ani nechtělo domů.
Eliška Loulová, kterou čeká slavnostní páteční zápis do naší 1. třídy, se snažila vyhrát nad svou maminkou a svou sestrou Klárkou, která zde už do 1. třídy chodí. Snad bude stejně tak spokojená až usedne 1. září do školní lavice.
Těšíme se, co pro nás nového sl. vychovatelka Míša připraví příští měsíc.
Přijďte si i vy pohrát ! Budete srdečně vítáni.

Martinský průvod (Blahová)

V pondělí  12. 11. pořádala ŠD ve spolupráci s MŠ již tradiční Martinský průvod.

Prezentace v Krajské vědecké knihovně (Šulcová)

V pondělí dne 22.10.2018 strávili žáci 2.stupně zajímavé dvě hodiny v sále KVK.