Základní škola Liberec Barvířská

Den dětí pro mateřské školky

DĚTSKÝ DEN PRO MATEŘSKÉ ŠKOLKY 2007
– Matušova, Truhlářská, V Zahradě
Poslední květnový den naše škola pořádala Dětský den pro MŠ. V 8,00 hod. se sešla třída 9.A, aby připravila různé soutěže, které se konaly na asfaltovém hřišti. Příprava probíhala bez potíží, včetně rozdělání ohně na opékání buřtů.
Za hodinu se začaly scházet školky, které dostaly svého průvodce. Když přišly na hřiště, rozutíkaly se k soutěžím a hrdě překonávaly jednu disciplínu za druhou.
Děti skákaly v pytlích, běhaly okolo kuželů, házely míčky do krabice … Po aktivitě, kterou vynaložily, šly všechny na opékání buřtů, kde byl též program.
Unavené a najedené děti se po třech hodinách odebraly zpět do školky. Děti vypadaly spokojeně a my též, protože jsme si mohli oddechnout…

9.A Hrečinová, Sláčalová

Martinský průvod (Blahová)

V pondělí  12. 11. pořádala ŠD ve spolupráci s MŠ již tradiční Martinský průvod.

Prezentace v Krajské vědecké knihovně (Šulcová)

V pondělí dne 22.10.2018 strávili žáci 2.stupně zajímavé dvě hodiny v sále KVK.