Základní škola Liberec Barvířská

Člověk a koně

STŘEVLÍK - ČLOVĚK A KONĚ
Ve středu 9.4.2008 žáci 1.A a 2.B  odjeli do Ekologického centra Střevlík. Zatímco prvňáčci se učili zábavnou formou o správném třídění odpadu, druháci se těšili na pořad Člověk a koně. A měli se opravdu na co těšit. Nejenže koně pozorovali, prohlédli si stáje, ale pochopili, jakou péči kůň požaduje. Nejvíce se ale těšili, jak budou na koních jezdit. Všem se jízda podařila, nikdo nespadl, všichni přežili jízdu v radosti a zdraví. Kdyby tak mohli jezdit každý den !

Setkání Erasmus+ v Německu (Marková)

V rámci projektu mezinárodního partnerství škol Erasmus+ naše škola již druhým rokem spolupracuje se školami z Islandu, Německa, Turecka a Norska.

Evropský den jazyků 2. stupeň (Marková)

Evropský den jazyků si každoročně připomínáme 26.září a v naší škole vždy pro žáky organizujeme projektový den.