Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Česko-německá vánoční přání (Húsková)

V předvánočním čase nezapomínáme ani na přátele z Augsburgu, kterým naši žáci při hodinách výtvarné výchovy vytvořili a napsali vánoční přání. Podle ohlasu, jenž k nám z partnerské školy přišel, všem žákům tento malý předvánoční dárek udělal velkou radost.
Z čeho se radovat měli i žáci naší školy, protože většina účastníků společných česko-německých akcí z října tohoto končícího roku, obdržela v těchto dnech přání od  žáků augsburgské Kapellenschule. To, že byli mile potěšeni, je patrné z přiložených fotografií.
S přáním krásného adventu, radostných Vánoc a pohodového roku 2015.
Mgr. Olga Húsková