Čarodějnický slet se opozdil, ale přesto byl velmi vydařený (Novotná)

Je to takové naše každoroční dobrodružství. Když plánujeme čarodějnické opékání, musíme to skloubit už s nějakými akcemi a zároveň předpokládat, že nám alespoň neumrznou ruce. V týdnu naplánované akce byla ale taková zima a předpověď hrozná, že jsme celé opékání musely zavčasu zrušit a přeložit. Následující týden měl být zdaleka lepší.
Den před plánovaným setkáním, ve středu 4. května, jsem ale ráno nevěřila vlastním očím a o hezkém počasí jsme si mohli všichni jen vyprávět. Ale protože větru ani dešti neporučíš, vybraly jsme náhradní variantu, s tím, že to nějak opět dopadne.
Sešlo se nás opravdu velmi hodně. Čarodějnice, čarodějové, i jejich blízký doprovod, protože ještě nemají správné osvědčení k letu. Byla legrace. U čtyř starších čarodějnic se plnily zábavné úkoly. Létalo se na koštěti, skládalo se puzzle, házelo se žábami a také koulelo do netopýrů. Opékalo se , zpívalo a tančilo a také odměňovalo.
Společně jsme si užívali sluníčkového odpoledne a tepla.

Tak opět za rok, milé čarodějnice a čarodějové!