Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

Bubnování pro radost (Novotná)

Jednou ze závěrečných indiánských akcí ve školní družině, bylo pozvání bubeníka Petra Šušory.
Osobně jsem měla tu možnost se zúčastnit jeho semináře a měla jsem velkou radost, když se nám povedlo domluvit termín jeho návštěvy u nás. Bubnovací místností se stala školní zahrada. Postupně se ve dvou skupinách vystřídalo padesát bubeníků z řad dětí, ale i rodičů a paní učitelky. K mání byly bubny malé, velké, i malé tamburíny. Rychlé rytmy střídaly pomalejší a všichni si tedy mohli vyzkoušet nástroj indiánů.
O zážitek se postarala i regionální televize rtm, která naše účastníky bubnování nátáčela s některými natočila i rozhovor.

Děkujeme všem, kteří navštívili naší vánoční kavárnu a vložili do naší kasičky dobrovolný příspěvek. Z tohoto výtěžku se nám podařilo přispět na celou akci bubnování užít si báječně odpoledne.