Bobřík informatiky (Honocová)

Ve dnech 6. až 15. listopadu se žáci naší školy zúčastnili desátého ročníku národní soutěže Bobřík informatiky.
Soutěž si klade za cíl seznamovat žáky s tím, co to jsou informatické otázky a problémy, a že informatika není totéž co ovládání počítače. Soutěžící odpovídají na otázky z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti. Soutěží se v pěti věkových kategoriích od 4. ročníku ZŠ po maturitu.

Kategorie Mini (4+5.ročník) max. bodů:192
5.A         Sůva      Tomáš  176
5.B         Olyšar   Jan         148
5.B         Vlková  Tereza    148

Kategorie Benjamín (6+7.ročník) max. bodů:240
7.B         Špinka  Jan          208
7.B         Cvrček  Tomáš    192
7.B         Hnízdová Michaela 192

Kategorie Kadet (8+9.ročník) max. bodů:240
9.A         Loulová Klára         228
8.A         Ducháčková Kateřina 176
9.A         Hamák  Jiří              165

Vítězům v daných kategoriích gratulujeme.