ATLETICKÝ DEN PRO 1.stupeň (Plačková)

Ve středu  20. června byl pro žáky 1. stupně přichystán křest nově zrekonstruovaného hřiště - atletický den. Bohužel, vzhledem k časovému presu se jednalo jen o „ochutnávku“… Mnozí žáci zde dosáhli svých osobních rekordů- ať už v běhu na 40m nebo skoku do dálky. Zejména některé děti z prvních tříd se s těmito disciplínami setkaly poprvé, plnily je však s nadšením. Možnost více pokusů a zapisování výsledků bylo pro žáky výzvou, vzájemně se podporovali a snažili se své výkony zlepšovat. Celé sportovní dopoledne se u dětí setkalo s pozitivní odezvou.
Počasí nám přálo, den se povedl. :-)

Výsledky vítězů běh na 40 m:

1.třídy : Isach Tomáš 9,27s
2.třídy : Vitík Jonáš 8,62 s
3.třídy : Průšová Eliška 8,10 s
4.třídy : Dívky – Hudecová Barbora 8,23 s
             Chlapci- - Horáček Matěj 7,91 s

Výsledky vítězů skok daleký:
1.třídy : Isach Tomáš 2,60m
2.třídy : Pokorný Daniel 2,80m
3.třídy : Kryvljak Vladimír 3,27m
4.třídy : Dívky - Pekárová 2,91m