Důležitá sdělení - Informace k ZÁPISU do 1. ročníku 18.4.2024

A opět adventní čas (Novotná)

V neděli 3. prosince 2017 jsme společně s rodiči a dětmi  rozsvítili náš vánoční strom mezi budovou školy a školní jídelnou. Vánoční náladou a atmosférou jsme se nechali hýčkat již od 15:00 hodin, kdy si rodiče a děti mohli společně prohlédnout výstavu betlémů, vyrobit ozdoby a završit to sladkou tečkou domácích koláčů a cukroví. Školou voněl horký čaj, zněly koledy a kolem 16:30 hodin všichni ozdobili stromeček svými výtvory. O kulturní program se postarali  tradičně děti s rodiči z 5.B a nově také děti z kroužku Klubík. Stromeček ale stále zůstával zahalený ve tmě. Nakonec pomohli ti nejmladší, děti z mateřské školy, a v úplném závěru všichni, kteří se svátečního odpoledne zúčastnili.
Krásné Vánoce 2017