Základní škola Liberec Barvířská

2. a 3. den na škole v přírodě

Omlovám se, fotky nelze stáhnout, nebo následně vložit.

Pokusím se o to následně z Liberce.

Dnešní dopoledne jsme věnovali výuce .  Naštěstí nám přeje počasí a i když je chadněji, svítí  nám tu každý den sluníčko.

  Dopisy které jsme napsali by mohli přijít zítra do vašich schránek.

  Po obědě jsme během poledního klidu navštívili místní kiosek , kde  si děti kupují dobroty a dobíjejí baterie. Ty potřebují na odpolední program , který je vždy nabitý spoustou venkovních aktivit a večer děti usínají během několika  minut. Dnes přebíhají mezi stanovišti a plní různé úkoly a pro svou skupinu sbírají body. Večer děti ještě čeká akce : Hledá se talent. Naše dvčata se rozhodla zahrát na flétničky, uvidíme, jestli je zbytek podpoří zpěvěm.

 

 Vaří tu opravdu dobře. Děti jedí i polévky... Z jídelníčku: bramborová kaše, rýže... svíčková, palačinky. K snídani obložené mísy, cereálie i pomazánky...

Už se nám to krátí. Ať nám vydrží počasí.

tř. uč. Langpaulová

2. a 3. den na škole v přírodě